Перейти к основному содержанию

Допомога розвідникам

Допоможемо хлопцям на передовій вдихнути в стару автівку нове житття

Звертаюся до вас із проханням допомогти із ремонтом Chevrolet S-10 розвідки, яка є очима і вухами нашого війська.


Перед виїздом у зону АТО

Авто пригнали волонтери для розвідувального підрозділу 80-ї бригади. На ньому подолали багато фронтових доріг з усіма їхніми ямами та нерівностями. Станом на червень 2017 року пікап благав про допомогу: вбита ходова, проблеми з гальмами та електрикою, проте двигун та автоматична коробка передач були в хорошому стані. АКПП тут стоїть так сама, як і на Humwee — 4L80-E. 4,3-літровий бензиновий 180-сильний двигун забезпечує простоту експлуатації та високу швидкість автомобіля, що для виконання розвідувальних завдань є надзвичайно важливим.

Роботи з ремонту тривали три місяці (здійснено ремонт ходової частини, електрообладнання, повністю перебрано гальма та паливну систему, замінено фільтри та рідини), що дозволило вдихнути в неї друге життя. І авто вирушило виконувати завдання в зоні АТО, що було б неможливим без вашої підтримки.


Десь у зоні АТО

Але немає нічого вічного, і ось цей автомобіль кидає нам новий виклик: двигун вийшов із ладу та потребує ремонту — охолоджуюча рідина пішла у масло. За попередніми підрахунками, вартість ремонту становить приблизно 600 доларів — це вартість деталей (з урахуванням доставки зі США до України, це плюс 30-40 відсотків до вартості запчастин) та роботи.

Тому, як і раніше, сподівання тільки на вас: картка 5168 7556 0333 9058 на ім’я Яровець Ігор.


Навчання протидії при потраплянні в засідку

 

У самурая нет цели, есть только путь. Мы боремся за объективную информацию.
Поддержите? Кнопки под статьей.